';

Blakstienu priauginimas – nereikalauja auku

Mūsų blakstienų studijos darbas – tai tas atvejis, kai grožis nereikalauja aukų. Visiškai nereikalauja! Blakstienų priauginimas visiškai neskausmingas ir saugus Jūsų natūralioms blakstienoms. Po blakstienų priauginimo procedūros nėra jokių apribojimų: galima degintis, maudytis ir ramiai prausti veidą kaip ir iki procedūros. Viskas kaip ir iki blakstienų priauginimo, tik jau su nepakartojamomis blakstienomis!

p1

Dar 3 dalykai kuriuos Jus turit žinoti apie blakstienų priauginimą:

  1. Paprasta
  2. Lengva
  3. Gražu

Kokybiškas blakstienų priauginimas turi daug privalumų, ir mūsų studijos klientės tuo įsitikina kiekvieną kartą apsilankydamos mūsų blakstienų studijoje. Kadangi mažėja specialistų kuriems rūpi klientės natūralus grožis ir mažai kas stengiasi jį išsaugoti. Mūsų studijoje naudojamos priemonės yra premium klasės produktai tiesiai iš Japonijos. Japonija tai šalis kuri garantuoja – kokybę, saugumą, pasitikėjimą. Kosmetikos industrijoje produktai iš Japonijos vertininami kaip geriausi, veiksmingiausi ir patikimiausi Japoniškos blakstienos yra neišimtis. Japoniškos blakstienos naudojamos priauginimui yra lengvos, minkštos, elastingos. Klientės po procedūros mato tik išryškintas, gražias akis, bet nejaučia priaugintų blakstienų. Japoniški klijai naudojami priauginimui sukūrti taip kad jų tekstūra yra elastinga, lengva, ir tai padeda kartu su Japoniškomis blakstienomis pasiekti neprekaištingai patogų nešiojimui blakstienų priauginimą. Blaktienų priauginimo metų mūsų studijoje pasirūpina ir klienčių paakių zoną, procedūros metu klientėms užklijuojamos paakių kaukės su kolagenų, placentos ekstraktais, hialurono rūgštimi, visa tai apsaugo odą nuo išsausėjimo ir sudirginimo, oda atrodo pailėjusi ir atsigavusi.

dev_er
Svarbiausia taisyklė kuri garantuos nepriekaištingą blakstienų priauginimą – priauginti blakstienas pas profesionalus. Mūsų blakstienų studija daro viska, kad išsaugoti ir pasirūpinti Jūsų natūraliomis blakstienomis. Tai mūsų tiklas nepriekaištingam blakstienų priauginimui! Mes garantuojame mūsų klientėms blakstienų priauginimo kokybę ir svarbiausia taisyklė – blakstienų priauginimas – neraikalauja aukų!

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Tagged in